Potisk textilu

 

Potisk textilu provádíme různou technologií a to podle předlohy tisku.


Transfer

Je tisk na digitální kopírce a OKI tiskárně s bílým tonerem  na speciální přenosný papír a následné zažehlení na lisu. Tisk fotek a složitých obrázků od 1 ks.

 

Flok a guma

Řez na plotru do speciálních folii určených na textil a zažehlen na lisu. Jednoduchá grafika , nápisy, loga od 1 ks. Gumou jde tisknout i na pružné materiály (plavky) nebo  deštníky a větrovky 100% Polyester, 100% Polyamid. Jsou i folie na sublimační materiály, které zabraňují migraci barev do potisku.


 

Sítotisk

Tisk barvou, pro větší množství  tisku textilu  od 100 ks a více od jedné předlohy a velikosti  potisku, obrázku  a barvy.

 

Výšivka

Výšivka přímo na textil, nebo nášivka.

 

Každá z těchto technologii mám svou dobu zpracování a cenu potisku. Cena výšivka se počítá podle délky nitě a barevnosti. Cena potisku se kalkuluje přímo na každou zakázku. Potisk pouze na textil u nás zakoupený,  vyjímkou jsou sportovní dresy, montérky.

 

 

Textil si můžete vybrat z katalogu na stránkách nebo přímo na prodejně, kde vám rádi poradíme a ukážeme velikosti a kvality materiálu. Prodej textilu i bez potisku.

 

Aktuální ceník

Ceník Adler 2020

 

© 2018 Reprotisk - Vladislava Vaňurová | FACEBOOK REPROTISK.cz www.vanurova.cz